Nábor

Nábor nových členů dětí i dospělých probíhá v průběhu celého roku 2024.

Pokud se chcete přihlásit přijďte přímo na trénink. Podrobnosti naleznete u jednotlivých poboček.

Ve školním roce 2023/24 nově cvičíme Taekwon-do ve Svazkové škole Panská Pole Školní náměstí 700, Přezletice. Tréninky jsou zde v Po a St- 15:00-16:00 hod. 

Protože trénink začátečníků je veden pozvolna je možné se později přihlásit i v průběhu roku, po datu náboru.

Trénink dětí začátečníků je veden s ohledem na vývojové zákonitosti této dětské kategorie. Hlavní důraz je kladen na rozvoj všeobecné motoriky pohybu se zaměřením na taekwon-do formou zábavných cvičení a her. Takže zde neuvidíte zdlouhavé jednostranně zaměřené tréninky. Tak se děti velice nenásilnou formou seznámí s taekwondem a vylepší své pohybové dovednosti. Oddíl nabízí pro začátečníky první hodiny na zkoušku zdarma. Na první tréninky postačí jakýkoliv sportovní oděv.

Díky velikosti oddílu, můžeme nováčkům nabídnout nejenom rozdělení podle věku, ale i podle technické úrovni.

Všichni nováčci po zaregistrování do oddílu obdrží zdarma tréninkovou lapu a oddílové  tričko.

Pobočky

Nábor nových členů a skupiny na Praze 9 vede mezinárodní instruktor Petr Poklop

Všechny skupiny na Praze 9 – Proseku (včetně nováčků dospělých i dětí) osobně vede mezinárodní instruktor Mistr Taekwonda  Petr Poklop nositel VII. Danu.

+420 603 246 433   dan-gun@volny.cz

Petr Poklop

V čem přijít na první trénink

Na první tréninky postačí sportovní oděv, později se cvičí v doboku (např. v aikido se tomu říká kimono). Cvičí se naboso, případně je povolena i sálová obuv. První tréninky jsou na vyzkoušení zdarma.

Každý začátečník obdrží po zaregistrování do oddílu zdarma oddílové tričko a oddílovou lapu.

Všichni členové mohou v rámci členských příspěvků zdarma navštěvovat i jiné skupiny např.: cvičenci z Hovorčovic mohou zdarma docházet na tréninky v Líbeznicích, Čakovicích případně i na tréninky na Proseku.

Informace o škole